Porównywarka (0)
PLN

Król Lear. Słuchowisko

nr kat.: 1316114
Król Lear. Słuchowisko
Król Lear. Słuchowisko

Opis i specyfikacja

Premiera “Króla Leara” Williama Szekspira - słuchowiska wyprodukowanego przez Fonopolis, w reżyserii Janusza Kukuły, z muzyką autorstwa Łukasza Targosza.
Gosztyła, Żmuda Trzebiatowska, Cieślak, Landowska, Bonaszewski, Opania, Woronowicz i inni. Klasyczny tekst, w interpretacji najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych, z dodatkowymi efektami dźwiękowymi. 

Zdrada, obłęd, intrygi i rodzinna tragedia.To wielkie emocje, które rzucają losami bohaterów. Wyrachowanie i fałsz, czy oddanie i miłość? Które uczucia zwyciężą i zasiądą na tronie królestwa? “Król Lear” to jedna z bardziej znanych sztuk Szekspira, która doczekała się już wielu adaptacji. Teraz do miłośników jego twórczość trafia słuchowisko wyprodukowane przez Fonopolis.

Zrealizowane z największą dbałością o detale, pobudza wyobraźnię i przenosi słuchacza w inny wymiar obcowania ze sztuką. 

- Przez lata śnił mi się po nocach Król Lear, ale reżyser podejmuje się pracy nad tym tekstem, gdy ma aktora, który mu zagra - mówi Janusz Kukuła, reżyser słuchowiska . - Ja mam to wielkie szczęście, że zgodził się ze mną pracować Krzysztof Gosztyła i mam nadzieję, że Państwo zrozumieją, na czym to szczęście polega, kiedy zaczną słuchać tego utworu – dodaje. 

Książeczka zawiera m.in. teksty dotyczące osoby i twórczości Williama Shakespeara- autora Utworu, fragmenty Utworu oraz informacje dotyczące jego powstania.

Ogólne

Producent

Agora

Wydawca

Agora SA

Rok Wydania

2016

Autor

William Shakespear

Czyta

Adam Woronowicz, Anna Cieślak, Dorota Landowska, Krzysztof Gosztyła, Marian Opania, Mariusz Bonaszewski, Marta Żmuda Trzebiatowska

Gatunek

Dla młodzieży, Poemat

Nośnik

MP3

Czas trwania

4:18:00

Opinie

Król Lear. Słuchowisko ×
Król Lear. Słuchowisko

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy