Porównywarka (0)
PLN

Kroniki oporu i miłości

nr kat.: 1409973
Kroniki oporu i miłości
Kroniki oporu i miłości

Opis i specyfikacja

Kobieta, społeczeństwo, miłość.

Wobec tego co dzieje się w Polsce, bunt staje się naturalną reakcją. Ale Ruch, który współtworzy główna bohaterka, prowokuje również brutalną ingerencję obcych ludzi w jej starannie odseparowane życie. Czy oddanie prywatności jest ceną, którą trzeba zapłacić za wątpliwy przywilej bycia długo wyczekiwaną liderką?

Co przytrafiło się mnie i światu – analizuje narratorka-kronikarka, podążając do źródeł swojego niesprecyzowanego lęku. Próbując zrozumieć proces zanikania relacji i poczucia jakiejkolwiek wspólnoty społecznej, bezustannie powraca do pogmatwanych rodzinnych wspomnień oraz analizuje swoje nieudane związki.

Napisane pełnym smutku i ironii językiem Kroniki oporu i miłości są bardzo osobistą książką w dorobku Ingi Iwasiów. Impulsem do stworzenia tej „rozsypanej kroniki” stało się uczestnictwo w demonstracjach, które angażowały dziesiątki tysięcy Polek i Polaków. Efektem jest przejmująca diagnoza stanu naszego społeczeństwa i kobiecego ducha w obliczu dramatycznie nabrzmiewających konfliktów politycznych.

Ogólne

Producent

Dressler Dublin

Ilość stron

384

Rok Wydania

2019

ISBN

978-83-813-9399-7

Autor

Inga Iwasiów

Oprawa

Miękka

Gatunek

Literatura piękna

Wydawca

Świat Książki

Opinie

Kroniki oporu i miłości ×
Kroniki oporu i miłości

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy