Książka WYDAWNICTWO HELION Android 3. Tworzenie aplikacji

Książka WYDAWNICTWO HELION Android 3. Tworzenie aplikacji

Książka WYDAWNICTWO HELION Android 3. Tworzenie aplikacji

  • Książka WYDAWNICTWO HELION Android 3. Tworzenie aplikacji
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Książka WYDAWNICTWO HELION Android 3. Tworzenie aplikacji

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Android 3. Tworzenie aplikacji to książka poświęcona Androidowi w wersji 3, będąca kompletnym kompendium wiedzy na temat tego popularnego systemu operacyjnego. Dzięki książce czytelnik nauczy się m.in. budować funkcjonalny interfejs użytkownika, zapamiętywać preferencje użytkowników oraz korzystać z usług HTTP.
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

1184

Autor

Hashimi Sayed , Komatineni Satya , MacLean Dave

Oprawa

Twarda

Mysz komputerowa to wynalazek z 1964 roku, który od tego czasu, szczególnie przez ostatnie lata, wyraźnie ewoluował. Pozornie proste urządzenie, zyskało szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę lub grę, a wybór zrobił się naprawdę ogromny.

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]