Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft XNA Game Studio 4.0

Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft XNA Game Studio 4.0

Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft XNA Game Studio 4.0

  • Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft XNA Game Studio 4.0
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft XNA Game Studio 4.0

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Książka przeznaczona dla osób, które chcą opanować sztukę programowania gier dla konsoli Xbox 360, telefonów z systemem Windows Phone 7 oraz komputerów PC. Podręcznik jest doskonałym przewodnikiem, prowadzącym od opanowania podstaw frameworku XNA, przez zasady programowania w użytecznym języku C#, aż po tworzenie własnych gier.
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

528

Autor

Miles Rob

Oprawa

Miękka

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Rozdzielczość ekranu i jakość wyświetlanego obrazu to najważniejsze parametry, które bierzmy pod uwagę wybierając telewizor. W przypadku komputera osobistego, może być podobnie, zwłaszcza jeśli ma nam służyć do podobnych celów – oglądania video oraz szeroko pojętej rozrywki, w tym głównie gier.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]