Porównywarka (0)
PLN

Księżniczka debiutuje. Cykl Kroniki Rosewood. Tom 2

nr kat.: 1433586
Księżniczka debiutuje. Cykl Kroniki Rosewood. Tom 2
Księżniczka debiutuje. Cykl Kroniki Rosewood. Tom 2

Opis i specyfikacja

Lottie i Ellie wracają! Zawitaj do Rosewood Hall wraz z twoimi dwiema ulubionymi księżniczkami w kontynuacji bestsellerowej „Księżniczki incognito“!

Lottie Pumpkin to zwyczajna dziewczyna, która marzy o tym, żeby być księżniczką. Dostała się do prestiżowej szkoły Rosewood Hall w ramach programu stypendialnego.

Ellie Wolf to księżniczka, która marzy o zwyczajności – wybrała Rosewood Hall, by uniknąć pełnienia swoich obowiązków w królestwie Maradawii.

Zaczyna się drugi rok nauki w Rosewood Hall. Lottie i Ellie – bliskie sobie jak zawsze – coraz lepiej odnajdują się w nowych rolach. Wokół nich dzieją się jednak dziwne rzeczy… Ktoś najwyraźniej podtruwa uczniów. Rośnie zagrożenie ze strony tajemniczej organizacji Lewiatan. Lottie i Ellie zrobią wszystko, żeby rozwikłać mroczne zagadki. Czy jednak niebezpieczeństwo nie czyha bliżej, niż się im wydaje?

Connie Glynn od zawsze uwielbiała pisać – już w wieku sześciu lat stworzyła pierwsze opowiadanie, które jej mama wystukała na maszynie do pisania. Od wczesnego dzieciństwa Connie kochała również występować na scenie. Jako nastolatka uczęszczała na zajęcia teatralne do Guildhall School of Music & Drama w Londynie. Wciąż pasjonuje ją snucie opowieści – zdobyła tytuł licencjata na wydziale teorii filmowej.

Podczas studiów Connie założyła na YouTubie ogromnie popularny kanał Noodlerella, którego tytuł jest połączeniem słów noodles, czyli jej ulubionej potrawy, i Cinderella (Kopciuszek), ukochanej disnejowskiej księżniczki. Jej vlog zyskał ponad 86 milionów odsłon, ciesząc się przeszło 930 tysiącami subskrybentów.

Ogólne

Producent

Dressler Dublin

Ilość stron

380

Rok Wydania

2020

ISBN

978-83-665-7524-0

Autor

Connie Glynn

Oprawa

Miękka

Gatunek

Dla młodzieży

Wydawca

Insignis Media

Opinie

Księżniczka debiutuje. Cykl Kroniki Rosewood. Tom 2 ×
Księżniczka debiutuje. Cykl Kroniki Rosewood. Tom 2

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy