Księżyc nad Rubieżą

nr kat.: 1257757 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Pradawna magia jest wygłodniała.

Jeśli nie będziesz uważać, pochłonie i ciebie.

Kiedy Cerise dorastała wmawiano jej, że magia to dar, rzadki talent, który w oczach dziewczyny najczęściej okazywał się kajdanami. Jej opinia ulegnie zmianie, gdy będzie musiała zmierzyć się z agentami Dłoni.

Rubież to dziwne miejsce wciśnięte między dwie krainy. Z jednej strony znajduje się Niepełnia, pozbawiona czarów sfera technologii, zasad i papirologii - miejsce w którym William zarabiał na życie. Po drugiej leży Dziwoziemia rządzona prawami magii, gdzie władają rody o błękitnej krwi. Choć tam urodził się William, był w niej wyrzutkiem i skazańcem. Rubież zaś nie należała do żadnego ze światów. Idealne miejsce dla kogoś, kto  nigdzie nie pasował.

Gdy skrzyżują się ścieżki Williama i Cerise, polecą iskry. Tych dwoje musi jednak podjąć współpracę, by odnieść sukces i... przeżyć.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

500

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x20.5 cm

ISBN

978-83-7574-975-5

Wydawca

Fabryka Słów

Autor

Ilona Andrews

4 na 5

Jeśli masz ochotę ma dobrze skonstruowany romans, ale taki bez nadmiaru irytujących ochów i achów, jednak wyposażony we wciągającą akcję i interesujących bohaterów, bez wahania sięgnąć możesz po „Księżyc nad Rubieżą”. Jest to drugi tom dziejącej się w świecie Dziwoziemi, Rubieży i Niepełni serii stworzonej przez duet skrywający się pod pseudonimem Ilona Andrews.
Tym razem Czytelnik udaje się w inną część wykreowanego przez twórców Uniwersum – na błotniste Moczary, by poznać Cerise Mar i jej szaloną, nietuzinkową rodzinkę, w towarzystwie której nie można liczyć na nudę ani spokój. Głównym męskim bohaterem tej części cyklu jest, znany już z poprzedniej odsłony, zmieniec William. Jak nie trudno się domyślić, kiedy drogi jego i Cerise się skrzyżują, zaczyna się zabawa.
Autorzy po raz kolejny pokazują, jak świetnie radzą sobie z kreowaniem wyrazistych, pełnych życia i emocji postaci. Równocześnie stworzeni bohaterowie są naturalni, realni, mają swoje chwile triumfu i momenty słabości. Tyczy się to zarówno sylwetek pierwszo-, ale też dalszoplanowych.
Świat, jaki wyszedł spod pióra pisarskiego duetu, jest zaskakujący oraz intrygujący i, na szczęście, pozbawiony udziwnień, które odbierałyby mu wiarygodność. Przystępny styl i język, dostosowana odpowiednio do wydarzeń dawka humoru oraz wciągająca, trzymająca w napięciu akcją czynią z „Księżyca nad Rubieżą” lekturę godną polecenia.

Aktualności

Więcej

Księżyc nad Rubieżą ×
Księżyc nad Rubieżą

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]