Kuba i Buba czyli awantura do kwadratu (książka audio)

nr kat.: 1239836

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Kuba i Buba są bliźniakami. Jak łatwo się zorientować, jedno z nich jest dziewczynką, a drugie chłopcem. Rzecz w tym, że nie zawsze wiadomo, które jest które, bo Kuba zachowuje się czasami jak dziewczynka, a Buba wręcz przeciwnie. Oboje zgodnie występują w zbiorze opowiadań Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu.

Książka w doskonały sposób łączy zabawę z elementem dydaktycznym. Czyta się je z nieustającym zainteresowaniem i ciekawością, co też jeszcze wymyślą pomysłowe dzieciaki. Dodatkowymi zaletami książki jest ujęcie przygód bliźniaków w ramy roku kalendarzowego oraz dołączenie zestawu przepisów kulinarnych do samodzielnej realizacji.
Czyta: Jacek Kiss
Ogólne

Autor

Grzegorz Kasdepke

Ilość stron

2

Rok Wydania

2014

Oprawa

etui kartonowe

Format

14x12.5 cm

ISBN

978-83-7878-180-6

Wydawca

Biblioteka Akustyczna

Aktualności

Więcej

Kuba i Buba czyli awantura do kwadratu (książka audio) ×
Kuba i Buba czyli awantura do kwadratu (książka audio)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]