Lodowa cytadela. Uniwersum Przygranicza. Przygody Jewgienija Apostoła. Tom 1

nr kat.: 1286856 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Przygranicze to parę miast kilkadziesiąt lat temu wyrwanych z naszego świata i przeniesionych do krainy wiecznego mrozu. Miejsce, w którym przez większą część roku panują chłody i wieją lodowate wiatry, a ludzie nabywają magicznych zdolności, co czyni ich bardziej niebezpiecznymi od uzbrojonych po zęby bojowników.

Lecz człowiek umie przystosować się do każdych warunków.

Jewgienij Apostoł już dawno przestał żałować, że trafił do Fortu - dawnego prowincjonalnego miasteczka, które stało się centrum cywilizacji na tej pokrytej śniegiem ziemi.

I nawet kiedy przyszło wziąć nogi za pas, aby ratować skórę przed najemnymi zabójcami, przede wszystkim pomyślał o tym, jak nie zmarnować szansy na życiowy interes.

Światem Przygranicza rządzi zasada `wszyscy przeciwko wszystkim”.

Zwykły nóż jest tu warty więcej niż broń palna, a magia i śnieżne bestie są tak realne jak szybkie odmrożenie kończyn. Czytać w rękawicach

Jedno z najciekawszych uniwersów jakie poznałem.

Jeśli podać choć jeden powód dla którego warto, po te książkę sięgnąć to właśnie świat, który jest niezwykłą mieszanką fantasy i rosyjskiej rzeczywistości z kapką klimatu z rodem `Stalkera: Cień z Czarnobyla”.

Lubimy Czytać

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

560

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7964-093-5

Wydawca

Fabryka Słów

Autor

Paweł Kornew

Aktualności

Więcej

Lodowa cytadela. Uniwersum Przygranicza. Przygody Jewgienija Apostoła. Tom 1 ×
Lodowa cytadela. Uniwersum Przygranicza. Przygody Jewgienija Apostoła. Tom 1

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]