MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Łowca tygrysów. Trylogia Kres wieczności. Tom 1

nr kat.: 9999050177
Łowca tygrysów. Trylogia Kres wieczności. Tom 1
Łowca tygrysów. Trylogia Kres wieczności. Tom 1
Outlet Stan: dostateczny Szczegóły

Opis i specyfikacja

Łowca tygrysów, pierwsza część nowej trylogii Paulliny Simons, to porywająca historia, w której szczęście przeplata się z rozpaczą, łzy mieszają z radością, a jej bohaterowie udowadniają, że prawdziwa miłość potrafi przezwyciężyć czas.

Młody i przystojny Julian Cruz wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles. Podczas weekendowego wypadu do Nowego Jorku poznaje młodą aktorkę, Josephine Collins. Tajemnicza młoda kobieta podbija jego serce i sprawia, że życie Juliana wywraca się do góry nogami. Z pozoru wszystko układa się wspaniale, choć najbliższy przyjaciel Juliana i przyjaciółka Josephine ostrzegają go przed tym związkiem. Jednak po zaledwie trzech tygodniach Julian oświadcza się i Josephine zgadza się zostać jego żoną. Tuż przed ślubem dochodzi do tragedii…

Załamany Julian decyduje się na przeprowadzkę do Londynu, gdzie szuka powracającej do niego we śnie ukochanej. Przypadkowe spotkanie z tajemniczym kucharzem daje mu nadzieję, że znów uda mu się zobaczyć Josephine. Julian decyduje się poświęcić wszystko i wyruszyć w podróż przekraczającą granice czasu i przestrzeni, z której nikt dotąd nie powrócił.

Czy uda mu się odnaleźć ukochaną i rzucić wyzwanie losowi? Czy wiara i miłość wystarczą, by odwrócić bieg tragicznych wydarzeń?

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-813-9306-5

Wydawca

Świat Książki

Autor

Paullina Simons

Łowca tygrysów. Trylogia Kres wieczności. Tom 1 ×
Łowca tygrysów. Trylogia Kres wieczności. Tom 1

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy