Malowanki 5-latka. Uniwersytet malucha

nr kat.: 9249102

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
W książeczkach z serii : „Uniwersytet malucha” dzieci znajdą zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania, kształtujące spostrzegawczość, logiczne myślenie, przekazujące wiedzę o świecie. Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. W serii ukazały się: `Zadania 5-latka`„Uniwersytet 5-latka”, „Wierszyki 5-latka”, `Angielski 5-latka`, `Podręcznik 5-latka`, `Malowanki 5-latka`.
Kolekcja zeszytów z serii „Uniwersytet malucha” zawiera ćwiczenia rozwijające umiejętność pisania, czytania, spostrzegawczość i logiczne myślenie.
Ogólne

Autor

Elżbieta Lekan

Ilość stron

34

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

21x29.5 cm

ISBN

978-83-7770-047-1

Seria

Uniwersytet malucha

Wydawca

Olesiejuk

Aktualności

Więcej

Malowanki 5-latka. Uniwersytet malucha ×
Malowanki 5-latka. Uniwersytet malucha

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]