Porównywarka (0)
PLN

Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą

nr kat.: 1396541
Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą
Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą

Opis i specyfikacja

Kultowa biografia Leo Messiego dla dzieci w zupełnie nowym wydaniu!

Miał dziesięć lat, kiedy przestał rosnąć i usłyszał, że nie ma szans na bycie zawodowym sportowcem. Dziś jest najwybitniejszym piłkarzem XXI wieku. Uratowały go talent i medycyna, ale także determinacja rodziców oraz FC Barcelona, dla której w wieku trzynastu lat opuścił Argentynę i rodzinny dom. Czy był to koniec problemów?

MESSI to wzruszająca opowieść o sile woli, pasji i niepoddawaniu się przeciwnościom. Oraz o tym, że coś, co wygląda na koniec marzeń, może okazać się tych marzeń... początkiem.

Wydana już w 9 krajach książka od razu stała się bestsellerem. Dziś, w nowej wersji – z nieznanymi polskiemu czytelnikowi zdjęciami, dodatkowymi rozdziałami, nową szatą graficzną i większą liczbą stron – to książka, którą każdy młody fan futbolu powinien mieć w swojej kolekcji.

Yvette Żółtowska-Darska – autorka znakomitych książek dla dzieci jak LEWY, PAZDAN, SZCZĘSNY i GROSICKI, oraz MESSI, RONALDO, IBRA i NEYMAR JR. Wieloletnia szefowa TVN STYLE, dziś pisarka i mama 13-letniego syna. Zainspirowana jego pasją do futbolu wymyśliła nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich piłkarskich idoli. Jej książki przetłumaczono dotąd na 11 języków.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

17x24 cm

ISBN

978-83-8053-505-3

Wydawca

Burda Książki

Autor

Yvette Żółtowska-Darska

Opinie

Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą ×
Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą