METALLICA HISTORIE NAJWIEKSZYC

nr kat.: 9263244

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Grupa definiuje współczesny kształt tego gatunku muzyki i wywiera wpływ na kolejne pokolenia fanów. Z książki dowiecie się nie tylko, o czym są jej piosenki, ale również poznacie historię garażowego zespołu, który stał się potęgą rocka, sprzedającą miliony płyt. METALLICA weszła niedawno w trzecią dekadę działalności, a mimo to pozostaje tak samo wielka, brutalna, energiczna i bezwstydnie głośna. Będzie z nami jeszcze przez wiele lat.
W książce tej znajdziecie opis najlepszych nagrań METALLIKI, biografię autora piosenek Jamesa Hetfielda, przybliżenie pozamuzycznych ról odgrywanych przez członków zespołu oraz ocenę wkładu basisty Cliffa Burtona. Nie zabraknie też anegdot z sesji nagraniowych, ciekawostek dotyczących samych tekstów czy szaty graficznej albumów oraz pasji i życia osobistego muzyków.
Poznacie ludzi, zespół i muzykę... Fenomen, który nazywa się METALLICA.
Ogólne

Autor

Chris Ingham

Ilość stron

190

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14x19.5 cm

ISBN

978-83-60157-67-1

Wydawca

In Rock

3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Czyta się przyjemnie, mnóstwo anegdot - ale raczej ogólnie znanych. Niestety: błędy rzeczowe w opisach autorstwa utworów i przede wszystkim fatalne tłumaczenie.

METALLICA HISTORIE NAJWIEKSZYC ×
METALLICA HISTORIE NAJWIEKSZYC

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]