Microsoft SQL Server 2014. Podręcznik administratora

Microsoft SQL Server 2014. Podręcznik administratora

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Microsoft SQL Server 2014. Podręcznik administratora

  • Microsoft SQL Server 2014. Podręcznik administratora
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Microsoft SQL Server 2014. Podręcznik administratora

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Najlepsze praktyki z obszaru zarządzania systemem SQL Server 2014, opisane przez posiadaczy tytułu Microsoft MVP.
 
 
Microsoft SQL Server to jedna z najczęściej wybieranych platform bazodanowych. W jej tabelach przechowywane są niewyobrażalne ilości danych, a zdolność do ich szybkiego przetwarzania decyduje o być albo nie być wielu firm. Jeżeli chcesz zagwarantować najwyższą wydajność, niezawodność oraz bezpieczeństwo Twojej instalacji, to trafiłeś na właściwą książkę.
 
 
Ten kompletny podręcznik pozwoli Ci opanować umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania systemem SQL Server. Dowiesz się, jak zarządzać zmianami i zabezpieczeniami, jak dostrajać wydajność, jak monitorować system i jak tworzyć kopie zapasowe. Książka jest napisana przez czołowych specjalistów od systemu Microsoft SQL Server (wszyscy autorzy tej książki posiadają tytuł Microsoft MVP) i pomoże Ci poznać najnowsze rozwiązania z wersji 2014, w tym lepszą integrację zarządzania w programie SQL Server Management Studio systemami działającymi lokalnie i w chmurze, usprawnioną optymalizację wydajności, nowy mechanizm szacowania kardynalności i nowe funkcje grup dostępności AlwaysOn. Ten wyczerpujący podręcznik pozwoli Ci poprawić wydajność, skalowalność i szybkość środowiska z systemem SQL Server, dzięki czemu będziesz mógł zrobić więcej w krótszym czasie.
 
 
Microsoft SQL Server 2014. Podręcznik administratora
-
Obejmuje przegląd platformy SQL Azure i nowych funkcji grup dostępności AlwaysOn.
 
- Zawiera wyjaśnienie technologii InMemory OLTP, rozszerzeń pul buforów wykorzystujących dyski SSD i optymalizacji wydajności z wersji 2014.
 
- Obejmuje szczegółowy opis nowego mechanizmu szacowania kardynalności (z optymalizatora kwerend) z systemu SQL Server 2014.
 
- Zawiera omówienie podziału zadań i ważnych
 
- Obejmuje praktyczne przykłady i rozwiązania.
 
 
Podręcznik administratora Microsoft SQL Server 2014 zawsze pod ręką!
 
 
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

864

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-283-0673-8

Autor

Adam Jorgensen , Bradley Ball , Brian Knight , Ross LoForte , Steven Wort

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Mysz komputerowa to wynalazek z 1964 roku, który od tego czasu, szczególnie przez ostatnie lata, wyraźnie ewoluował. Pozornie proste urządzenie, zyskało szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę lub grę, a wybór zrobił się naprawdę ogromny.

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]