Minął wiek

nr kat.: 1255038 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Czym jest 100 lat w tak długiej już historii świata? Jaką miarą można ogarnąć nieskończoną ilość losów ludzkich? Nie ma takiej miary.
Pozostało mi jedynie skupić się na losach wybranych przypadkiem ludzi, urodzonych na przestrzeni wieku, w kolejnych latach istnienia Hotelu Francuskiego w Krakowie.
Opowiadam o nich zdjęciem portretowym wykonanym w przepięknej eklektyczno-modernistycznej scenografii hotelu. Wybrane osoby udzielają także krótkich odpowiedzi na trzy pytania:

Kim jestem?
Jakie jest moje największe marzenie?
Co najbardziej utkwiło w mojej pamięci?


Jednocześnie przywołujemy zupełnie przypadkowe informacje, dotyczące każdego kolejnego roku w Polsce i na świecie.
Czy ta propozycja da nam szerszy obraz pełnego sprzeczności świata? Na pewno nie, ale uprzytomni nam rzecz najistotniejszą, że każde z nas jest istotą inną i tak długo, jak uda nam się zachować tożsamość, szanując jednocześnie indywidualność innych ludzi, warto żyć.
Tomek Sikora
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Tomasz Sikora

Ilość stron

206

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa twarda

Format

21.5x30 cm

ISBN

978-83-274-2144-9

Wydawca

Olesiejuk

Aktualności

Więcej

Minął wiek ×
Minął wiek

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]