Porównywarka (0)
PLN

Minionki. Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO

nr kat.: 1365304
Minionki. Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO
Minionki. Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO

Opis i specyfikacja

Ole Kirk Christiansen w 1949 roku wymyślił klocki LEGO i w ten sposó,b zapoczątkował coś absolutnie wyjątkowego. Dziś jego produkty zapewniają godziny świetnej zabawy tysiącom dzieciakó,w na całym świecie. Najlepsze modele są oceniane na specjalnych wystawach i często stanowią zupełnie niesamowite projekty. Z tych klockó,w można zbudować dosłownie wszystko! Ró,wnież małe, psotne, zabawne i ulubione przez całe rodziny Minionki. Dzięki klockom LEGO Minionki mogą się zjawić właśnie u Ciebie!

Jeśli lubisz LEGO i spodobał Ci się film o Minionkach, to trzymasz w ręku właściwą książeczkę. Dzięki niej poznasz tajniki projektowania i bez trudu poskładasz z klockó,w LEGO nawet skomplikowaną figurkę! Pracę ułatwią Ci szczegó,łowe instrukcje, rysunki i spisy potrzebnych elementó,w. Nawet jeśli w pierwszej chwili pomysł zbudowania Minionka z klockó,w LEGO wyda Ci się sporym wyzwaniem, po prostu spró,buj! Czeka Cię sporo odkryć i mnó,stwo zabawy!

Dzięki tej książeczce i klockom LEGO zbudujesz:

  • Minionka
  • Złego Minionka
  • Feloniusa Gru
  • Grumobil
  • hydrant &bdquo,Papaya&rdquo,
  • ...i wszystko, czego Minionki potrzebują do uratowania świata!

LEGO &mdash, któ,rego Minionka zbudujesz najpierw?


Joachim Klang jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie budowania z klockó,w LEGO. O LEGO wie chyba wszystko! Zafascynował się tym we wczesnym dzieciństwie i do dziś nie zdołał wyrosnąć z tej pasji. Jest świetnie znany w społeczności tworzącej z klockó,w LEGO z uwagi na swó,j artystyczny styl i skłonność do eksperymentó,w. Zbudowane przez niego modele były wielokrotnie nagradzane, a jego książki o LEGO cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśró,d małych budowniczych.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

20x23 cm

ISBN

978-83-283-3876-0

Wydawca

Helion

Opinie

Minionki. Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO ×
Minionki. Stwórz ciekawe projekty z klocków LEGO

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy