Mnie nie ma. Rozmowa z Maciejem Nowakiem

nr kat.: 1290328 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

`Nie myślę o sobie czule. Mnie mogłoby nie być. Jestem tylko kostiumem`.  W szczerej i bardzo osobistej rozmowie Maciej Nowak opuszcza swoje ciało, by spojrzeć na siebie z ironicznym dystansem. Wywiad jest próbą uchwycenia rozproszonej tożsamości człowieka, który ma odwagę nazwać siebie `grubym pedałem od kuchni`. Zaszufladkować Nowaka trudno, tym bardziej że sam stara się uciec przed wszystkimi określeniami. Teatrolog, krytyk kulinarny, publicysta, dyrektor, społecznik, bon vivant... Haseł jest wiele, a Nowak jeden. Mnie nie ma to książka, w której pada bardzo wiele niepopularnych opinii i szczerych komentarzy. To odważna opowieść o samotności i zabawna historia o odrębności.

Maciej Nowak (ur. 1964) - dziennikarz, krytyk teatralny i kulinarny. Twórca i redaktor naczelny `Gońca Teatralnego` i `Ruchu Teatralnego`, były szef działu kultury `Gazety Wyborczej`. Był dyrektorem Teatru Wybrzeże w Gdańsku, założycielem i dyrektorem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie oraz wskrzesicielem Warszawskich Spotkań Teatralnych. Od lat recenzuje warszawskie restauracje w `Co Jest Grane`, jest także jurorem programu Top Chef w Polsacie i felietonistą `Gazety Stołecznej`. Razem z Mikiem Urbaniakiem prowadzi program Homolobby w radiu RDC.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

254

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa twarda

Format

13.5x22 cm

ISBN

978-83-8049-168-7

Wydawca

Czarne

Autor

Olga Święcicka

Aktualności

Więcej

Mnie nie ma. Rozmowa z Maciejem Nowakiem ×
Mnie nie ma. Rozmowa z Maciejem Nowakiem

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]