Moje krwawe korzenie. Max Cavalera. Autobiografia

nr kat.: 1216136

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Max Cavalera, jedna z największych osobowości świata muzyki metalowej, oddaje w wasze ręce autobiografię, której nierzadko bolesna szczerość i absolutna niezgoda na kompromis sięgają znacznie głębiej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Gdy z początkiem 1996 roku brazylijska Sepultura oddawała w ręce fanów redefiniujący pojęcie ciężkiego brzmienia album `Roots`, świat był u ich stóp. Któż przewidziałby, że pierwszy i jak dotąd jedyny metalowy zespołu z Brazylii, któremu udało się odnieść międzynarodowy sukces na tak olbrzymią skalę, już za chwilę miał legnąć w gruzach.

Po raz pierwszy Max Cavalera zdradza nam tu historię, jak skromny chłopak z Belo Horizonte wdrapał się na sam szczyt metalowego panteonu, spadł z niego i odrodził się na nowo, by pod szyldem Soulfly znów zatriumfować.

Od niepozornych początków w oparach wojskowej dyktatury w Brazylii, rodzącą się pasję do muzyki, utratę ojca i walkę o przetrwanie, przez budzące grozę rytuały Candomblé, uliczne bijatyki, wizyty w dzielnicach nędzy i odległych dżunglach Amazonii, po zatracenie się w nałogach, rozstania i powroty oraz nieustanne dążenie do odnajdywania siebie na nowo - moje krwawe korzenie dają nam możliwość przyjrzenia się od środka karierze i życiu Maksa Cavalery, człowieka dla którego muzyka pozostała ważna jak bezwarunkowo oddana mu rodzina.
Ogólne

Autor

Max Cavalera

Ilość stron

216

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x21 cm

ISBN

978-83-63785-08-6

Wydawca

Kagra

Aktualności

Więcej

Moje krwawe korzenie. Max Cavalera. Autobiografia ×
Moje krwawe korzenie. Max Cavalera. Autobiografia

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]