Mroczna Wieża IV: Czarnoksiężnik i kryształ

nr kat.: 1203976

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Wielowątkowa, składająca się z ośmiu części saga fantasy, przez wielu czytelników stawiana obok słynnej trylogii Tolkiena.
Zainspirowana poematem Roberta Browninga Childe `Roland` opowiada o Rolandzie, ostatnim rewolwerowcu, ścigającym obdarzonego czarodziejską mocą człowieka w czerni i poszukującego tajemniczej Mrocznej Wieży w świecie, gdzie czas stracił jakiekolwiek znaczenie, zniszczonym przez wojny, zaludnionym przez wszelkiego rodzaju mutanty, demony i wampiry.
Trójka przyjaciół wygrywa pojedynek na zagadki i uchodzi z życiem z zastawionej pułapki. W konfrontacji z maszyną zwycięzcą zostaje młody Eddie. Bohaterowie docierają do Topeki we współczesnej Ameryce, zniszczonej i zdziesiątkowanej przez epidemię zabójczej grypy.
Saga powstała w latach 1982-2012. Stephen King uważa ją za ukoronowanie swojej twórczości.
Ogólne

Autor

Stephen King

Ilość stron

672

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7885-749-5

Wydawca

Albatros

Aktualności

Więcej

Mroczna Wieża IV: Czarnoksiężnik i kryształ ×
Mroczna Wieża IV: Czarnoksiężnik i kryształ

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]