MS SQL Server. Zaawansowane metody programowania

MS SQL Server. Zaawansowane metody programowania

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

MS SQL Server. Zaawansowane metody programowania

  • MS SQL Server. Zaawansowane metody programowania
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

MS SQL Server. Zaawansowane metody programowania

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Poznaj MS SQL Server i jego ogromne możliwości!

- Zarządzanie bazą danych Microsoftu, czyli na czym polega oryginalność MS SQL Server
- Składnia języka zapytań i problemy, czyli jak i do czego wykorzystać serwer bazy danych
- Przetwarzanie danych, czyli co należy wiedzieć, by efektywnie używać danych umieszczonych w bazie
- Typy złożone, czyli co można składować i analizować w bazie i jak bardzo złożone struktury mogą być reprezentowane na serwerze

Każda firma obecna na rynku musi posługiwać się własną bazą danych, w której zbiera informacje o zamówieniach, przepływie towarów, preferencjach klientów i terminach dostaw. W chwili, gdy ilość danych zaczyna przyrastać lawinowo, do gry wkraczają zaawansowane bazy, takie jak platforma MS SQL Server. W rękach człowieka świadomego jej możliwości to prawdziwy skarb — dzięki niej można łatwo i szybko odszukać potrzebne informacje, zapisać nowe i bez kłopotu zrobić dowolne zestawienie. 

W tej książce znajdziesz wszelkie wiadomości na temat podstawowej i zaawansowanej obsługi MS SQL Server 2012, czyli systemu zarządzania bazą danych. Dowiesz się, czym ten produkt różni się od innych i jak skutecznie wykorzystać jego zalety. Zrozumiesz, na jakiej filozofii oparte jest przetwarzanie danych w MS SQL Server, i nauczysz się tworzyć właściwe zapytania, co pozwoli Ci błyskawicznie uzyskiwać oczekiwane rezultaty. Zobaczysz, że obiektowość to nie tylko domena języków, ale ma swoje odwzorowanie także w bazie. Znajdziesz przykłady rozwiązań typowych i mniej typowych problemów, na jakie niewątpliwie natkniesz się podczas pracy z bazą danych. Te informacje zaoszczędzą Ci sporo trudu i nerwów! Książka zawiera ogromną liczbę przetestowanych przykładów kodów.

- Instalacja i konfiguracja środowiska
- Język zapytań SQL w MS SQL Server
- Problemy rozwiązywane za pomocą SQL
- Rozszerzenia proceduralne Transact SQL
- Przetwarzanie transakcyjne
- Typy złożone
- Problemy rozwiązywane za pomocą rozszerzenia proceduralnego i obiektowego

Wyciągaj dane z bazy jak z kapelusza!
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

424

Rok Wydania

2014

ISBN

978-83-246-8864-7

Autor

Pelikant Adam

Oprawa

Miękka

Format

15.5x23.5 cm

Gatunek

Informatyka , Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Mysz komputerowa to wynalazek z 1964 roku, który od tego czasu, szczególnie przez ostatnie lata, wyraźnie ewoluował. Pozornie proste urządzenie, zyskało szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę lub grę, a wybór zrobił się naprawdę ogromny.

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]