Czy jedne wakacje - choćby były podróżą życia - mogą naprawić to, co się psuło przez długie lata?

Miliony czytelników pokochały Davida Nichollsa za charakterystyczny angielski humor i wdzięk powieści Jeden dzień. Teraz mogą się cieszyć długo oczekiwaną tragikomiczną powieścią My.  

Książka nominowana do Nagrody Bookera 2014.

Myślałem, że się razem zestarzejemy. Razem się zestarzejemy i razem umrzemy, ty i ja.

...

- Douglasie, kto przy zdrowych zmysłach by się do tego palił?

(fragment)

Douglas Petersen dostrzega, że jego żona poszukuje nowej drogi życia, a wydawało mu się, że będą szukali tej drogi we dwoje. Tym bardziej, że ich syn wkrótce opuści rodzinny dom i wyjedzie na studia. Kiedy więc Connie oświadcza, że i ona wkrótce się wyprowadzi, Douglas postanawia zamienić ostatnie rodzinne wakacje w podróż życia.

Ma nadzieję, że czas spędzony razem pozwoli jemu i Connie znów się zbliżyć, sprawi, że żona pokocha go na nowo, a syn odzyska do niego szacunek. Bukuje więc hotele, kupuje bilety i wszystko starannie planuje. Czy coś może pójść nie tak? Okazuje się, że bardzo wiele...

`Pokochałam tę książkę. To idealna lektura dla wszystkich, którzy są ciekawi, czym tak naprawdę jest małżeństwo`.

Jojo Moyes, autorka Zanim się pojawiłeś

`Cudowna powieść, przezabawna i jednocześnie głęboko poruszająca`.

S.J. Watson, autorka Zanim zasnę

DAVID NICHOLLS - z wykształcenia aktor, jeden z najpopularniejszych brytyjskich pisarzy, scenarzysta, dwukrotnie nominowany do nagrody BAFTA. W Świecie Książki ukazały się również: Jeden dzień (powieść sprzedana w łącznym nakładzie ponad dwóch milionów egzemplarzy i przetłumaczona na trzydzieści siedem języków) i Dubler.

Ogólne

Autor

David Nicholls

Ilość stron

478

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x20 cm

ISBN

978-83-7943-854-9

Wydawca

Świat Książki

Aktualności

Więcej

My ×
My

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]