Na ostatni guzik. Rok z księdzem Janem Twardowskim

nr kat.: 1271523 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Co szczególnego i ważnego dzieje się od stycznia do grudnia? Jak lepiej rozumieć znaczenie obchodzonych świąt, okazji, rocznic? Co zrobić, by się do nich przygotować? Jak pełniej je przeżyć? Na te pytania pomaga odpowiadać ks. Jan Twardowski (1915-2006), który jest tu nauczycielem, przewodnikiem i przyjacielem.
Teksty zebrane w książce „Na ostatni guzik. Rok z księdzem Janem Twardowskim” (niektóre publikowane po raz pierwszy) tworzą serdeczną, życzliwą, mądrą opowieść – taką, która trafia zarówno do dzieci, jak i do dorosłych, taką, która i przygotowuje do świąt, i przypomina o ważnych rocznicach, ale też otwiera oczy na otaczający świat, uczy wrażliwości i dobroci. Jednym słowem: pomaga przygotować się do ważnych dni całego roku i zapiąć wszystko na ostatni guzik.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Jan Twardowski, ks. Jan Twardowski

Ilość stron

216

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa twarda

Format

21.5x27.5 cm

ISBN

978-83-7516-852-5

Wydawca

Drukarnia i Księgarnia Świętego Wojciecha

Aktualności

Więcej

Na ostatni guzik. Rok z księdzem Janem Twardowskim ×
Na ostatni guzik. Rok z księdzem Janem Twardowskim

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]