MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Nadzieja. 10 lat w ciemności

nr kat.: 1339047
Nadzieja. 10 lat w ciemności
Nadzieja. 10 lat w ciemności

Opis i specyfikacja

"Nazywam się Amanda Berry. Zostałam porwana 10 lat temu. Pomóżcie mi!" - z takim dramatycznym apelem zadzwoniła na policję jedna z ofiar Ariela Castro, po tym jak udało jej się uciec z rąk porywacza. Jej prowadzony w niewoli dziennik stał się podstawą wstrząsającej, ale również budzącej wiarę w siłę ludzkiego ducha książki, która okazała się światowym bestsellerem.

W chwili porwania Amanda miała siedemnaście lat, Michelle dwadzieścia jeden lat, a Gina zaledwie czternaście  Castro, na co dzień kierowca autobusu dowożącego dzieci do szkoły, więził i gwałcił je osobno, a potem razem, próbując poza seksualnymi orgiami zbudować z nimi perwersyjną rodzinę. Jednak żadnej z nich nie zapadła, jak Natasza Kampusch, na "syndrom sztokholmski". Miały jeden, wspólny cel: uciec.

Drastyczny portret człowieka, który z nienawiści do kobiet stworzył piekło na ziemi. Castro przez lata miał władzę na ludzkim życiem. Teraz to jego ofiary mają głos. Używają go, by dać nadzieję wszystkim skrzywdzonym.  - Justyna Kopińska 

Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

384

Rok Wydania

2017

ISBN

978-83- 268-2482- 1

Autor

Amanda Berry, Gina DeJesus

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

Gatunek

Literatura faktu, Oparta na faktach

Wydawca

Agora

Opinie

Nadzieja. 10 lat w ciemności ×
Nadzieja. 10 lat w ciemności

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy