Najgorszy człowiek na świecie

nr kat.: 1265091 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować. Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą - bo wie, jak można dodać sobie odwagi. Wystarczy mały drink, może dwa. Przed szkołą, po pracy, przed randką, na imprezie. Żeby dobrze się bawić. Żeby wreszcie się nie bać. Żeby cokolwiek poczuć. Przecież wszyscy tak robią.

Ale to lekarstwo działa tylko do czasu. Przed trzydziestką Krystyna decyduje się przestać. Na dobre. Wyleczyć ciało, ale przede wszystkim umysł.

Brawurowy debiut Małgorzaty Halber to szczera i bezkompromisowa relacja z krainy nałogu. To opowieść o szukaniu nowej drogi i znajdowaniu odwagi, by wreszcie być sobą.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

352

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-240-2663-0

Wydawca

Znak

Autor

Małgorzata Halber

5 na 5

Nie jest to literatura wysokich lotów, dość chaotyczna z licznymi wulgaryzmami. Ale w tej książce chodzi o coś innego - o prawdę! To najprawdziwsza opowieść o uczuciach, emocjach zagubionej i samotnej tak naprawdę kobiety, która każdego dnia podejmuje heroiczną walkę ze swoją słabością - z uzależnieniem. Uczy się życia od nowa, na trzeźwo. I z pewnością nie jest łatwo, ale ma poczucie, że nie może przegrać swojego życia, że musi je zmienić, odbić się od dna. To historia, która porusza i pokazuje brutalną prawdę o sidłach nałogu. Jak łatwo w nie wpaść i jak trudno się z nich wydostać. Nie wszystkim się niestety udaje. Uzależnienie zabiera wszystko, kawałek po kawałku - miłość, rodzinę, przyjaciół, pracę, pasję. Co daje w zamian?Całkowite zniewolenie umysłu, poczucie bezsilności i osamotnienia. I o tym właśnie szczerze opowiada bohaterka książki. Polecam

Aktualności

Więcej

Najgorszy człowiek na świecie ×
Najgorszy człowiek na świecie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]