Najlepsza książka na świecie

nr kat.: 1295406 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Zmęczony rozrywkowym życiem podstarzały literat czuje się coraz bardziej wyobcowany. Potrafi jednak genialnie pisać, o ile uda mu się utrzymać w trzeźwości. Jego kolegą jest młody, przystojny poeta, który emanuje takim ciepłem, że mógłby ożywić nawet kamień. Kocha cały świat. Obydwaj wpadają przypadkiem na podobny, rewelacyjny pomysł napisania książki, która będzie najlepsza i znajdzie się na czele list bestsellerów w najróżniejszych kategoriach – jako kryminał, poradnik dla odchudzających się, książka popularnonaukowa i psychologiczna, książka kucharska itd. Wszystko w jednym! Sukces zapewni autorowi fortunę i nieśmiertelność. Jednak tylko temu, który będzie pierwszy.

Który wcześniej poczuje wenę? Któremu uda się usidlić gwiazdę wydawnictwa, młodą i piękną Astrę? Kto wygra, a kto będzie musiał odejść?
Zachęcamy do lektury!

Cudownie zakręcona powieść.
„Le Figaro”

Okrutna i dowcipna. Nie będziesz mógł się od niej oderwać.
„Elle”

Frapująca, bardzo zabawna, czyta się ją jednym tchem.
„Frankfurter Allgemeine”

Zabawna książka, która zmusza do przemyśleń, szczególnie adeptów sztuki pisarskiej.
„Dagens bok”

Śmiałem się w głos podczas lektury.
Nikki Griffiths, brytyjski wydawca Petera Stjernströma

Peter Stjernström jest autorem kilku powieści. Oprócz działalności literackiej zajmuje się prowadzeniem własnej agencji komunikacji i jest udziałowcem w wiodącej szwedzkiej agencji literackiej.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

360

Rok Wydania

2016

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x20 cm

ISBN

978-83-7943-915-7

Wydawca

Świat Książki

Autor

Peter Stjernstrom

Aktualności

Więcej

Najlepsza książka na świecie ×
Najlepsza książka na świecie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]