Porównywarka (0)
PLN

Najlepszy

nr kat.: 1362136
Najlepszy
Najlepszy

Opis i specyfikacja

Nie miał niczego, a zdobył wszystko.
Był na samym dnie, ale wzniósł się tam, gdzie większość ludzi nigdy nie dotrze. To historia o niezwykłej, ponad 14-letniej walce z uzależnieniem od narkotyków, alkoholu i papierosów. Dzięki terapii i uprawianiu sportu bohater tej książki podniósł się i zdobył mistrzostwo świata Double Ironman (8 kilometrów pływania, 360 kilometrów jazdy rowerem i 84 kilometry biegu).

Jerzy Górski, były narkoman i monarowiec, a jednocześnie legenda polskiego triathlonu, jest symbolem walki z własnymi słabościami. Jego życie to gotowy scenariusz na kilka książek. Sięgnij jednak po tę jedyną, którą zgodził się autoryzować, i poczuj, jak to jest piąć się na sam szczyt, tylko dzięki własnej determinacji.
Nie znajdziesz na półkach bardziej motywującej opowieści.
Wszystkie opisane w książce zdarzenia są prawdziwe.

17 listopada 2017r. do kin wszedł film w reżyserii Łukasza Palkowskiego (m.in. Bogowie) w gwiazdorskiej obsadzie (Jakub Gierszał, Tomasz Kot, Janusz Gajos, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Cielecka) opowiadający historię życia Jerzego Górskiego. Film został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko filmowe, zdobywając m.in. Nagrodę Publiczności oraz Nagrodę Klakiera dla najdłużej oklaskiwanego filmu na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-8091-442-1

Wydawca

Ringier Axel Springer Polska

Autor

Łukasz Grass

Opinie

Najlepszy ×
Najlepszy

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy