Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji

nr kat.: 1327985 FIRMA KSIEGARSKA

Kolejna książka Konrada Gacy, znanego i cenionego specjalisty ds. leczenia otyłości i motywatora. Człowieka, który pomógł już tysiącom ludzi zapanować nad nadwagą i otyłością.

`Obudź w sobie wojownika` to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości. To autorska metoda motywacji i osiągania sukcesów na każdym polu.

Konrad Gaca dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami - opowiada historię walki o zdrowie córeczki, przywołuje najtrudniejsze momenty w swoim życiu, by wszystkim nam pokazać, że każdy cel jest na `wyciągnięcie ręki`. Stawia również niełatwe pytania i oczekuje na nie odpowiedzi.

Ta książka jest jak rozmowa z przyjacielem - pokazuje, w jaki sposób i dlaczego warto walczyć o siebie.

To intensywny zastrzyk siły i motywacji, polecany wszystkim, którym tego brakuje. Lektura idealna dla tych, którzy chcą czuć się szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi, którzy chcą `obudzić w sobie wojownika`!

`Bo przecież każdy z nas ma w sobie wojownika. Taka po prostu jest nasza natura, chociaż często o tym zapominamy. Zapominamy, że opowieść o sile ludzkiego ducha, która potrafić przenosić góry, to opowieść o każdym z nas`.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

17x22 cm

ISBN

978-83-8053-137-6

Wydawca

Burda Książki

Autor

Konrad Gaca

Aktualności

Więcej

Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji
Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji ×
Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]