Odwet Bourne`a

nr kat.: 1311564 FIRMA KSIEGARSKA
Najnowsza powieść cyklu z Jasonem Bournem.

Bourne, wciąż niepogodzony ze śmiercią ukochanej, na prośbę przyjaciela – szefa Mossadu – wkracza w wojnę między meksykańskimi kartelami narkotykowymi. Okazuje się, że jest w nią również wmieszany Ouyang Jidan, chiński minister – odpowiedzialny za zamordowanie Rebeki. Próbując zbadać powiązania Chińczyka z zabitym baronem narkotykowym, Bourne odkrywa, że chodzi o coś znacznie poważniejszego niż przemyt narkotyków.

Bourne jest główną postacią trzech powieści Roberta Ludluma: Tożsamość Bourne`a, Krucjata Bourne`a i Ultimatum Bourne`a. Po śmierci autora serię powieści o przygodach Bourne`a kontynuuje Eric Van Lustbader, spod pióra którego wyszło już dziewięć kolejnych tytułów. W 1988 na podstawie pierwszej powieści Ludluma nakręcono miniserial sensacyjny Tożsamość Bourne`a z Richardem Chamberlainem w roli głównej. W 2002 w rolę tytułowego bohatera w filmie Tożsamość Bourne`a, który był dość luźną adaptacją książki, wcielił się po raz pierwszy Matt Damon. Po jego sukcesie komercyjnym nakręcono dwa kolejne filmy o Bournie: Krucjata Bourne`a (2004) oraz Ultimatum Bourne`a (2007). Premiera kinowa czwartej części Dziedzictwo Bourne`a odbyła się 10 sierpnia 2012 r. W 2008 roku została wydana gra komputerowa pt. Robert Ludlum`s The Bourne Conspiracy.

Premiera kinowa nowego filmu z Mattem Damonem w roli Bourne’a przewidziana jest na 29 lipca 2016.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7985-759-3

Wydawca

Albatros

Autor

Robert Ludlum, Eric van Lustbader

Aktualności

Więcej

Odwet Bourne`a
Odwet Bourne`a ×
Odwet Bourne`a

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]