Ostrożnie z marzeniami. Cykl Kroniki Cliftonów. Tom 4

nr kat.: 1252027 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Czwarty tom bestsellerowych `Kronik Cliftonów`!

Po wiadomości o tragicznym wypadku samochodowym Harry Clifton i jego żona Emma śpieszą do szpitala, by zidentyfikować ciało swojego syna Sebastiana...
Ross Buchanan jest zmuszony do ustąpienia z funkcji prezesa Spółki Żeglugowej Barringtona i Emma Clifton chce zająć jego miejsce. Jednakże Don Pedro Martinez zamierza wprowadzić tam swoją marionetkę po to, aby zniszczyć rodzinną firmę Barringtonów właśnie wtedy, kiedy planuje ona budowę nowego luksusowego statku pasażerskiego o nazwie Buckingham.
Tymczasem w Londynie adoptowana córka Harry`ego i Emmy zdobywa stypendium Slade Academy of Art i zakochuje się. Wszystko zmierza do szczęśliwego finału, gdy pojawia się niespodziewany gość i zatruwa kielich weselny swoim szczególnym jadem.
Potem, bez uprzedzenia, nikomu nieznany poczciwiec z Yorkshire zajmuje miejsce w radzie nadzorczej Spółki Żeglugowej Barringtona. Spowoduje to niespodziewane, całkowite odwrócenie sytuacji i zmieni życie wszystkich członków obydwu rodzin.
W tej epickiej opowieści o miłości, zemście, ambicji i zdradzie Jeffrey Archer mistrzowski gawędziarz olśniewa swoim talentem, opisując, jak rodziny Cliftonów i Barringtonów wkraczają w lata sześćdziesiąte dwudziestego wieku.

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią `Co do grosza`, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, `Kane i Abel`, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i zbiory opowiadań: `Córka marnotrawna`, `Stan czwarty`, `Więzień urodzenia`, `Synowie fortuny`, `Sprawa honoru`, `Ścieżki chwały` oraz `Ale to nie wszystko...` Z jego najnowszego cyklu `Kroniki Cliftonów` ukazały się dotychczas: `Czas pokaże`, `Za grzechy ojca`, `Sekret najpilniej strzeżony` i `Ostrożnie z marzeniami`.
jeffreyarcher.com
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

416

Rok Wydania

2014

Oprawa

twarda oprawa w obwolucie

Format

14x21.5 cm

ISBN

978-83-7818-580-2

Wydawca

Rebis

Autor

Jeffrey Archer

Aktualności

Więcej

Ostrożnie z marzeniami. Cykl Kroniki Cliftonów. Tom 4 ×
Ostrożnie z marzeniami. Cykl Kroniki Cliftonów. Tom 4

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]