Porównywarka (0)
PLN

Panna młoda. Instrukcja obsługi

nr kat.: 1368586
Panna młoda. Instrukcja obsługi
Panna młoda. Instrukcja obsługi

Opis i specyfikacja

Jak przetrwać, a nawet polubić, najważniejszy dzień w życiu. W końcu! Konkretna książka o tym, co najważniejsze dla przyszłej panny młodej!

Walczący z tobą teściowie, próba wesela zakończona totalnym rozklejeniem się, wynajęta planistka wesela narzucająca ci swoje zdanie… Co ma robić biedna dziewczyna, gdy boi się, że ten Wielki Dzień skończy się większą demolką, niż gdyby na wesele przyjechał cały autobus nieproszonych gości? Nie bój się, dziewczyno! Książka "Panna młoda. Instrukcja obsługi" pomoże ci sprowadzić wszystko do prostych czynności. Wyjaśni ci, co masz robić, żeby myśleć bez obawy o tym dniu, kiedy podejdziecie do ołtarza – od ustalenia daty, przez wybór sukni, po stworzenie listy gości. W książce znajdziesz też pełno form-ściągawek ułatwiających śledzenie wydatków.

"Panna młoda. Instrukcja obsługi" to idealny prezent dla rumieniącej się ze wstydu – i ekscytacji! – przyszłej żony. Prezent jest od Carrie Denny, amerykańskiej dziennikarki od lat specjalizującej się w poradach dla nowożeńców.

Ogólne

Producent

Music Net

Ilość stron

224

Rok Wydania

2017

ISBN

978-83-773-1265-0

Autor

Carrie Denny

Oprawa

Miękka

Gatunek

Czas wolny, hobby, Poradnik, Psychologia

Wydawca

Vesper

Opinie

Panna młoda. Instrukcja obsługi ×
Panna młoda. Instrukcja obsługi

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy