Po prostu Tini. Stoessel Martina. Książka o mnie

nr kat.: 1276241 JAWI

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Wszystko to, co chciałam dla Was napisać, ponieważ wiem, że łączy nas wyjątkowa więź. Staram się jak najbardziej otworzyć moje serce i pokazać siebie.
Niektórzy znają mnie tylko z roli Violetty, z czego zawsze będę dumna, ale jestem Martiną i bardzo bym chciała, abyście poznali mnie taką, jaka jestem, po prostu… Tini!

Mnóstwo ciekawostek, osobistych informacji, nieznanych sekretów z życia aktorki: jej wspomnienia z dzieciństwa, ze szkoły, przemyślenia na temat jej kariery, informacje o relacji z rodzicami, bratem, jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem, ze śpiewaniem, jakie są jej marzenia, plany na przyszłość.
Ogólne

Producent

Jawi

Autor

Martina Stoessel

Ilość stron

202

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

20x24 cm

ISBN

978-83-7983-077-0

Wydawca

Zielona Sowa

Aktualności

Więcej

Po prostu Tini. Stoessel Martina. Książka o mnie ×
Po prostu Tini. Stoessel Martina. Książka o mnie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]