Porąb i spal. Wszystko, co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie

nr kat.: 1296426 AGORA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Bestseller Larsa Myttinga przetłumaczony dotąd na 10 języków!

Tę książkę po prostu musisz mieć na półce nad kominkiem - pisał o `Porąb i spal. Wszystko, co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie` recenzent norweskiego dziennika `Dagbladet`. To po trosze poradnik dla fascynatów takich jak sam Lars Mytting - książka pełna praktycznych faktów i subtelnego humoru, w której pobrzmiewa tęsknota za prostym życiem odbieranym wszystkimi zmysłami. To także deklaracja miłości do ciała, przyrody, natury i korzystania z jej dobrodziejstw. Mytting pokazuje, że każdy ma własną filozofię rąbania drewna, która znajduje odzwierciedlenie w filozofii i stylu życia. Pokazuje także jak silna jest dziś potrzeba ucieczki od cywilizacji, bycia sam na sam ze sobą i obcowania z czysto fizycznymi siłami, z naturą. Jego książka pełna jest historii ludzi i miejsc związanych z drewnem, całych pokoleń: dziadków, ojców, synów i wnuków, mężczyzn ale też fascynujących kobiet.

Mytting to genialny gawędziarz, który w pełen ciepła i dowcipu sposób przelewa na papier swoją miłość do drewna. To także pasjonat i znawca, który dzieli się z czytelnikami swoją bogatą wiedzą, anegdotami, kulturowo-obyczajowymi ciekawostkami o wszystkim co mniej lub bardziej wiąże się z norweską tradycją rąbania, suszenia i palenia tego nadzwyczajnego surowca. 

Ogólne

Producent

Agora

Ilość stron

256, 272

Rok Wydania

2015, 2016

ISBN

978-83-64846-40-3

Autor

Lars Mytting

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami, oprawa broszurowa

Format

15.5x23 cm

ISBN

978-83-64846-40-3

Gatunek

Powieść

Wydawca

Agora SA

Aktualności

Więcej

Porąb i spal. Wszystko, co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie ×
Porąb i spal. Wszystko, co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]