Pożar w burdelu. Gorączka powstańczej nocy

nr kat.: 1258490 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Najlepszy polski kabaret nagrodzony `Wdechami` za Wydarzenie Roku 2013!

`Pożar w burdelu` to artyści związani początkowo z Chłodną 25, następnie z Barem Studio, Teatrem Warszawy i Nowym Teatrem. Pod kierownictwem Michała Walczaka i Maksa Łubieńskiego stworzyli szaloną BurdelTrupę, pokazując życie miasta w krzywym zwierciadle.

Książka to scenariusz teatralny. Warszawa 1944. Wiesław przedostaje się przez tunel czasoprzestrzenny do Warszawy 2013, by sprowadzić posiłki dla powstańców. Idzie w miasto, werbując hipsterów. Kobiety za nim szaleją, Wiesław jest oczarowany Anią z Polski, tajemniczą Charlotte i Podpalaczem Tęczy. HGW proponuje mu objęcie Biura Kultury. Czy Wiesław poderwie hipsterów? Czy Ania z Polski wyleczy się z Ryana Goslinga? Czy HGW wygra referendum?

Międzywojenna komedia omyłek.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

96

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

13x17.5 cm

ISBN

978-83-280-0985-1

Wydawca

W.A.B.

Autor

Maciej Łubieński, Michał Walczak

Aktualności

Więcej

Pożar w burdelu. Gorączka powstańczej nocy ×
Pożar w burdelu. Gorączka powstańczej nocy

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]