Przeznaczeni

nr kat.: 1302950 FIRMA KSIEGARSKA
Powieść rozgrywa się w USA i Polsce. Historie bohaterów krzyżują się w decydujących, acz niespodziewanych, momentach. Ta opowieść rozpoczyna się od... znaków. Od rozpaczliwego szukania znaków, które zapowiadały przyjście przełomowych zdarzeń, czyli miłości i śmierci. Śmierć i miłość znajdują się tu bowiem na głównym planie. Dwie siły, które mogą w jednej chwili zmienić życie, nie wiadomo kiedy! Co więc jest ważne, na co trzeba być UWAŻNYM?

Katarzyna Grochola opisuje takie zwrotne momenty, ów moment CZERWONE ŚWIATŁO, który zmienia życie i po którym szuka się znaków, jakie świat wcześniej „wysyłał” – a to że tramwaj się spóźnił, a to że żarówka się spaliła, a to że ktoś przed śmiercią spojrzał jakoś dziwnie, a to że przed spotkaniem „tego jedynego” popatrzyłam przez przypadek na witrynę ze strojami ślubnymi (z ironią, oczywiście, bo kto dziś wierzy w takie rzeczy!).

Czy to, że spotkaliśmy takich, a nie innych ludzi – ma znaczenie i sens? Czy to przypadek? Czy spotkania przypadkowe są przypadkowe? Czy miłość przychodzi zawsze tylko do ludzi na nią gotowych?
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-0806-163-3

Wydawca

Wydawnictwo Literackie

Autor

Katarzyna Grochola

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Dobra pozycja Grocholi

Książka kupiona jako prezent dla osoby lubiącej twórczość Grocholi. Z relacji obdarowanego - prezent bardzo udany. Ocena tylko 4, gdyż jest to opinia "z drugiej ręki"

Aktualności

Więcej

Przeznaczeni ×
Przeznaczeni

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]