Porównywarka (0)
PLN

Pudełko w kształcie serca

nr kat.: 1444380
Pudełko w kształcie serca
Pudełko w kształcie serca
Termometr bezdotykowy za 1 zł

Opis i specyfikacja

Debiutancka powieść Joego Hilla, nowego mistrza horroru!

Jedna z najlepszych książek 2007 roku według magazynu „Publishers Weekly”

Książka kucharska dla kanibali, pętla, na której powiesił się człowiek, film, na którym nagrane jest morderstwo… Judas Coyne ma naprawdę imponującą kolekcję makabrycznych rzeczy. Ale nic, co posiada, nie jest tak kuszące i tak straszne jak wizja posiadania prawdziwego ducha.

„Sprzedam ducha mojego ojczyma temu, kto da najwięcej” – mówi ogłoszenie. A Jude nie może oprzeć się pokusie i sięga do kieszeni. Tym samym staje się właścicielem należącego kiedyś do truposza garnituru.

Jude poradził sobie w życiu z kilkoma duchami: przemocowym ojcem, kochanką, którą bezdusznie opuścił, kolegami z zespołu, który zdradził… Ale kiedy otwiera pudełko w kształcie serca, w którym przywieziono garnitur, uwalnia coś o wiele bardziej namacalnego niż jego widma przeszłości. Coś, co lubi chować się za drzwiami, siadać w jego samochodzie, stać za jego oknem, patrzeć na niego z ekranu telewizora… I czekać – z błyszczącą brzytwą wiszącą na łańcuchu przytwierdzonym do jego ręki…

Dzika, oczarowująca i perwersyjnie zabawna. Ta książka to prawdziwa walentynka z piekła. „New York Times”

Pudełko w kształcie serca to miks powieści psychologicznej i horroru. Wspaniały, chwytający za gardło i świetnie napisany. „Denver Post”

Książka ponura i mrożąca krew żyłach, tak jak ponury i mrożący krew w żyłach może być telefon od starego znajomego, który dawno temu umarł…
„Entertainment Weekly”

Zaskakująca i świeża powieść o duchach. Hill znalazł dla siebie własne miejsce jako autor horrorów. „Chicago Tribune”

Ogólne

Producent

Dressler Dublin

Ilość stron

382

Rok Wydania

2021

ISBN

978-83-821-5438-2

Autor

Joe Hill

Oprawa

Twarda

Gatunek

Horror