RAK PIERSI. Odbuduj swoje ciało i swoje życie. Jak zachować zdrowie i kobiecość po terapii onkologicznej

nr kat.: 1292892 AGORA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Najlepsi eksperci specjalizujący się w leczeniu raka piersi stworzyli wyczerpujący, przystępny oraz dający pacjentkom  nadzieję i siłę przewodnik po współczesnych metodach terapeutycznych  i rekonstrukcyjnych. Rak piersi to już nie wyrok - mówią przede wszystkim. Jednak trzeba wiedzieć,  jak dokonywać najlepszych wyborów, jak radzić sobie z dolegliwościami i bólem w trakcie i po terapii tak, by komfort naszego życia był jak największy.

Wielu kobietom w chorobie towarzyszy poczucie zagubienia oraz bezradności. Z pomocą przychodzą najwybitniejszy polski onkolog zajmujący się rakiem piersi dr. hab. Tadeusz Pieńkowski oraz słoweński specjalista zajmujący się rekonstrukcją piersi prof. Uros Ahcan, którzy połączyli siły, by przywrócić pacjentkom spokój, jaki daje wiedza o najnowocześniejszych metodach stosowanych w leczeniu raka piersi. Choroba nie musi odbierać nam  kobiecości, ani możliwości decydowania o własnym życiu. 

Ogólne

Producent

Agora

Autor

Tadeusz Pieńkowski, Prof. Tadeusz Pieńkowski, Prof. Uros Ahcan

Ilość stron

288

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-268-2303-9

Oprawa

oprawa twarda, Twarda

Format

19.5x26.5 cm

ISBN

978-83-268-2303-9

Gatunek

Poradnik

Wydawca

Agora SA

Aktualności

Więcej

RAK PIERSI. Odbuduj swoje ciało i swoje życie. Jak zachować zdrowie i kobiecość po terapii onkologicznej ×
RAK PIERSI. Odbuduj swoje ciało i swoje życie. Jak zachować zdrowie i kobiecość po terapii onkologicznej

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]