Porównywarka (0)
PLN

Rozwiń swoją wyobraźnię

nr kat.: 1392298
Rozwiń swoją wyobraźnię
Rozwiń swoją wyobraźnię

Opis i specyfikacja

Światowej sławy rzeczniczka osób z autyzmem, naukowczyni i wynalazczyni Temple Grandin napisała książkę pełną osobistych historii, wynalazków i faktów, która rozpali umysły i uskrzydli młodych wynalazców.

Czy zastanawialiście się kiedyś, co sprawia, że latawiec lata, a łódka pływa? Dlaczego płatki śniegu są symetryczne, a piłeczki do golfa mają malutkie dołeczki? Czy próbowaliście kiedyś skonstruować kalejdoskop albo szczudła?

W książce Rozwiń swoją wyobraźnię Temple Grandin opisuje koncepcje kryjące się za tymi i innymi pytaniami. Zagłębia się w naukę leżącą u podstaw wynalazków, opisuje, jak różni ludzie tworzyli i poprawiali pomysły, w miarę jak się rozwijały, oraz jak młodzi wynalazcy mogą majsterkować, eksperymentować i wprowadzać innowacje. A wszystko to okrasza zabawnymi historyjkami o tym, jak sama w dzieciństwie majsterkowała, konstruowała i tworzyła wynalazki.

Rozwiń swoją wyobraźnię to więcej niż poradnik, jak budować różne rzeczy. Temple Grandin pokazuje różne sposoby patrzenia na świat. Wzywa nie tylko do działania, ale też do rozwijania wyobraźni. Pokazuje czytelnikom, że nie ma jednego sposobu podejścia do problemu, ale zawsze kluczem jest otwarty i dociekliwy umysł.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-66071-47-6

Wydawca

Insignis Media

Autor

Temple Grandin

Opinie

Rozwiń swoją wyobraźnię ×
Rozwiń swoją wyobraźnię

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy