SAP w 24 godziny. Wydanie V

SAP w 24 godziny. Wydanie V

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

SAP w 24 godziny. Wydanie V

  • SAP w 24 godziny. Wydanie V
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

SAP w 24 godziny. Wydanie V

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
System SAP jest uznanym zintegrowanym systemem informatycznym do zarządzania firmą. Charakteryzuje się ogromnym bogactwem funkcjonalności i elastycznością, ułatwiającą zmianę skali lub profilu działalności przedsiębiorstwa. Użytkownikami SAP są firmy o różnej wielkości i o różnych modelach biznesu. Szczególnie cenną możliwością SAP jest optymalizacja komunikacji i współpracy z otoczeniem: SAP CRM ułatwia zarządzanie relacjami z klientami, SAP SCM — zarządzanie łańcuchem dostaw, a SAP SRM pomaga w zarządzaniu relacjami z dostawcami.
Niniejsza książka pozwala w bardzo krótkim czasie zapoznać się z systemami SAP. Składa się z 24 rozdziałów-lekcji. Przyswojenie materiału każdej z tych lekcji nie powinno trwać dłużej niż godzinę. Ten niezwykle praktyczny przewodnik umożliwia solidne opanowanie podstaw, a następnie zapoznanie się z bardziej zaawansowanymi zagadnieniami. Dzięki temu szybko można zrozumieć, na czym polega planowanie, wdrażanie systemu SAP i korzystanie z niego. Aby umożliwić utrwalenie materiału, każdy rozdział zakończono praktycznym studium przypadku.
W książce omówiono:
- podstawy SAP oraz opis aplikacji i komponentów systemu,
- instalację systemu SAP w wersji stacjonarnej i w wersji systemu w chmurze,
- SAP z punktu widzenia biznesu i z punktu widzenia informatyki,
- najnowsze rozwiązania: bazy HANA, nowy interfejs użytkownika, Software as a Service i inne,
- operacje biznesowe w SAP,
- praktyczne podejście do implementacji, migracji i aktualizacji systemu SAP,
- SAP a internet rzeczy, media społecznościowe, wielkie zbiory danych i inne zagadnienia najbliższej przyszłości.
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

432

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2516-6

Autor

George Anderson , Michael Missbach

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Mysz komputerowa to wynalazek z 1964 roku, który od tego czasu, szczególnie przez ostatnie lata, wyraźnie ewoluował. Pozornie proste urządzenie, zyskało szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę lub grę, a wybór zrobił się naprawdę ogromny.

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]