MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Sekret w ich oczach

nr kat.: 1293966
Sekret w ich oczach
Sekret w ich oczach

Opis i specyfikacja

Powieść sensacyjno-psychologiczna, na której motywach oparto nagrodzony Oscarem film argentyński „Sekret jej oczu” oraz jego hollywoodzki remake „Sekret w ich oczach” z Julią Roberts, Nicole Kidman i Chiwetelem Ejioforem w rolach głównych.

Emerytowany urzędnik sądowy Benjamín Chaparro postanawia opisać sprawę sprzed lat, która zaczęła się od morderstwa i gwałtu na młodej kobiecie. Choć sprawca został schwytany i osądzony, niecodzienne okoliczności sprawiły, że jednak sprawiedliwości nie stało się zadość. A w takiej sytuacji łatwo o samozwańczego sędziego. Tylko Chaparro wie, jak potoczyły się losy zamieszanych w tę historię osób, i teraz postanawia odsłonić prawdę. Ale jest jeszcze inna prawda, która go dręczy i którą boi się ujawnić. Że od lat kocha pewną kobietę...

Eduardo Sacheri - znany pisarz argentyński, z wykształcenia historyk. Ma na swoim koncie trzy powieści. Sekret jej oczu, zekranizowany przez Juana José Campanellę, został obsypany nagrodami (otrzymał m.in. Oscara dla filmu nieanglojęzycznego 2010).

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

272

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

13.5x21.5 cm

ISBN

978-83-8031-462-7

Wydawca

Świat Książki

Autor

Eduardo Sacheri

Opinie

Sekret w ich oczach ×
Sekret w ich oczach

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy