Porównywarka (0)
PLN

Slash. W jamie węża

nr kat.: 1387604
Slash. W jamie węża
Slash. W jamie węża

Opis i specyfikacja

W latach osiemdziesiątych samym tylko riffem „Welcome To The Jungle” porozstawiał glammetalową konkurencję po kątach. Wstępem do „Sweet Child O’ Mine” zabił ćwieka tym, który gderali, że w rocku już wszystko zagrano. W dłoniach Gibson Les Paul, w ustach Marlboro, pod ręką butla Jacka Danielsa. To wiemy o Slashu od lat. Dlaczego więc warto czytać jego biografię?
Aby dowiedzieć się, jak muzyk odkrywał swój talent i jak go doskonalił. Jak wdrapywał się na rockowy Olimp, przywracając hard’n’heavy właściwe, klasyczne proporcje. Przede wszystkim jednak jest to opowieść o pasji do muzyki, o specyficznym, intuicyjnym podejściu do jej tworzenia. Jest to również wnikliwa analiza wkładu gitarzysty w dokonania Gunsów, omówienie wszystkich albumów tego zespołu, jak również intrygujących projektów Slash’s Snakepit, Blues Ball, Velvet Revolver oraz płyt solowych.
„Slash. W jamie węża” to obowiązkowa lektura dla fana, przede wszystkim dlatego, że bardziej aktualna biografia artysty nie istnieje! Opowieść została doprowadzona do marca 2018 (z odnotowaniem polskich koncertów i, a jakże, „wątku Dodowego”). Zamieszczono też zaktualizowaną dyskografię, wykaz używanych przez Slasha instrumentów oraz mnóstwo innych ciekawostek.

Ogólne

Producent

Music Net

Ilość stron

252

Rok Wydania

2018

ISBN

978-83-643-7357-2

Autor

Paul Stenning

Oprawa

Miękka

Gatunek

Biografia

Wydawca

In Rock

Opinie

Slash. W jamie węża ×
Slash. W jamie węża

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy