MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Ślepnąc od świateł (wydanie serialowe)

nr kat.: 1385057
Ślepnąc od świateł (wydanie serialowe)
Ślepnąc od świateł (wydanie serialowe)
Taniej do -99%

Opis i specyfikacja

Zawsze chodzi wyłącznie o pieniądze. O nic innego. Ktoś może powiedzieć ci, że to niska pobudka. To nieprawda - oświadcza bohater powieści Jakuba Żulczyka. Ten młody człowiek przyjechał z Olsztyna do Warszawy, gdzie prawie skończył ASP. By uniknąć powielania egzystencjalnych schematów swoich rówieśników – przyszłych meneli, ludzi mogących w najlepszym razie otrzeć się o warstwy klasy średniej, niepoprawnych idealistów – dokonał życiowego wyboru według własnych upodobań: Zawsze lubiłem ważyć i liczyć.

Waży więc narkotyki i liczy pieniądze jako handlarz kokainy. W dzień śpi, w nocy odbywa samochodowy rajd po mieście, rozprowadzając towar, ale także bezwzględnie i brutalnie ściągając od dłużników pieniądze, przy pomocy odpowiednich ludzi.

Jakub Żulczyk w poruszający sposób ukazuje współczesną rzeczywistość, zdeformowaną do tego stopnia, że handlarz narkotyków staje się równie niezbędny jak strażak czy lekarz, jest nocnym dostawcą paliwa dla tych, którzy chcą – albo muszą – utrzymać się na powierzchni.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13.5x21.5 cm

ISBN

978-83-813-9173-3

Wydawca

Świat Książki

Autor

Jakub Żulczyk

Opinie

Ślepnąc od świateł (wydanie serialowe) ×
Ślepnąc od świateł (wydanie serialowe)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy