Śmiercionośny upominek

nr kat.: 1287731 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

NAJNOWSZY KRYMINAŁ AUTORÓW BESTSELLEROWEJ TRYLOGII `OBLICZA VICTORII BERGMAN`!

Do decylitra wódki dodaj jeden decylitr detergentu.

Wypij śmiertelną mieszkankę, ale nie wymiotuj.

Nawet wtedy, gdy wychylasz kolejną szklankę.

I następną

Szwecję zalewa fala samobójstw. Młodzi ludzie w całym kraju odbierają sobie życie w różne, makabryczne sposoby. Łączy ich jedno: zainteresowanie muzykiem o pseudonimie HUNGER, który jest częścią najbardziej ekstremalnej i mrocznej subkultury muzycznej ukrytej w podziemnym świecie.

Jens Hurtig, który zastępuje komisarz Jeanette Kihlberg, prowadzi śledztwo w tej nietypowej sprawie. Przy zwłokach policja znajduje stare kasety magnetofonowe z nagraną na nich domowym sposobem muzyką różnych zespołów z połowy lat osiemdziesiątych. Jak się okazuje, wszystkie kasety miały wcześniej jednego właściciela.

Simon żyje gdzieś na marginesie. Całe dnie spędza w mieszkaniu w dzielnicy Söder w Sztokholmie, gdzie pisze teksty i planuje koncerty. Pewnego dnia także otrzymuje zagadkową taśmę. Czeka na odpowiedni moment, by wypełnić instrukcje... Czy uda się go uratować?

`Inteligentna, emocjonująca i pełna przemocy historia o destrukcyjnej sile twórczości`. Dagens Nyheter

`Błyskotliwa, nowatorska i znakomicie napisana powieść przedstawiająca współczesną kondycję człowieka. Porusza do głębi`. Dast Magazine

 `Nie odłożysz tej książki! Naszpikowana jest szokującymi niespodziankami`. LitteraturMagazinet

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

368

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-7999-353-6

Wydawca

Sonia Draga

Autor

Erik Axl Sund

Aktualności

Więcej

Śmiercionośny upominek ×
Śmiercionośny upominek

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]