Spacerem po Barcelonie

nr kat.: 1231884

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Amsterdamie zawiera sześć opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni mieszkańcy Amsterdamu.

Lotem błyskawicy to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi) albo koncentrując się na zakupach lub historii miasta.
Opisy tras – z uwzględnieniem północnej i południowej części amsterdamskiego pierścienia kanałów oraz Dzielnicy Muzealnej i de Pijp – zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania.
WizytówkI dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, między innymi Domu Anny Frank, Rijksmuseum i Muzeum van Gogha.
Tylko w AMSTERDAMIE to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta miejsc i zjawisk, takich jak na przykład jenever, piwo, tulipany i holenderskie wzornictwo.
Rekomendacje stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc, takich jak uliczne targowiska, kuchnia holenderska i kanały.
Rady bywalca, Polecane Lokale i Warto wiedzieć to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt.
Informacje praktyczne pomogą w przygotowaniach i planowaniu podróży.
Szczegółowe plany, kolorowe zdjęcia i sprawdzone rady doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.
Ogólne

Ilość stron

192

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

13.5x18 cm

ISBN

978-83-7596-473-8

Wydawca

National Geographic

Autor

Anna Maria Thor (red.)

Aktualności

Więcej

Spacerem po Barcelonie ×
Spacerem po Barcelonie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]