Spring MVC 4. Projektowanie zaawansowanych aplikacji WWW

Spring MVC 4. Projektowanie zaawansowanych aplikacji WWW

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Spring MVC 4. Projektowanie zaawansowanych aplikacji WWW

  • Spring MVC 4. Projektowanie zaawansowanych aplikacji WWW
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Spring MVC 4. Projektowanie zaawansowanych aplikacji WWW

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Wszyscy jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju branży aplikacji internetowych. Projektanci i programiści muszą jeszcze szybciej tworzyć coraz doskonalsze i atrakcyjniejsze aplikacje, a następnie błyskawicznie udostępniać je użytkownikom, przy dość ograniczonym budżecie. Platforma Spring Boot i środowiska chmurowe pozwalają sprostać tym wymaganiom: niezwykłe aplikacje można tworzyć i przekazywać w rekordowym tempie, w dodatku wyposażone w tak istotne funkcjonalności jak internacjonalizacja, sesje rozproszone, logowanie społecznościowe, wielowątkowość i wiele innych.

Jeśli programujesz w Javie, choć trochę znasz platformę Spring i chcesz tworzyć użyteczne oraz nowoczesne aplikacje WWW, masz w ręku właściwą książkę. Ten podręcznik w niezwykle praktyczny sposób podchodzi do zagadnienia budowy skomplikowanych aplikacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Podczas lektury poszczególnych rozdziałów będziesz mógł od podstaw przyjrzeć się konstruowaniu w pełni działającej aplikacji WWW, a potem spróbować własnych sił w tej dziedzinie, z wykorzystaniem internacjonalizacji, weryfikacji formularzy oraz obsługi rozproszonych sesji i pamięci podręcznej. Dowiesz się również, jak porządnie przetestować aplikację i opublikować ją w internecie.

W tej książce znajdziesz:
  • praktyczne omówienie platformy Spring Boot i Spring Tool Suite
  • wyjaśnienie implementacji architektury MVC
  • wskazówki dotyczące projektowania zaawansowanych formularzy, weryfikacji typów danych wprowadzanych przez użytkownika i obsługi błędów
  • zasady działania aplikacji REST i wykorzystywania zapytań HTTP
  • wyczerpujące omówienie zagadnień bezpieczeństwa aplikacji
    opis dobrych praktyk, takich jak testy jednostkowe i testy akceptacji, optymalizacja zapytań, metody zarządzania pamięcią podręczną
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

272

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2347-6

Autor

Geoffroy Warin

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Mysz komputerowa to wynalazek z 1964 roku, który od tego czasu, szczególnie przez ostatnie lata, wyraźnie ewoluował. Pozornie proste urządzenie, zyskało szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę lub grę, a wybór zrobił się naprawdę ogromny.

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]