Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

SQL w 24 godziny. Wydanie VI

SQL w 24 godziny. Wydanie VI

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

SQL w 24 godziny. Wydanie VI

  • SQL w 24 godziny. Wydanie VI
- + Dopasuj

SQL w 24 godziny. Wydanie VI

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Aby w pełni wykorzystać możliwości wielu najlepszych baz danych, takich jak Oracle czy MS SQL Server, trzeba nauczyć się języka SQL. SQL jest narzędziem stworzonym specjalnie na potrzeby baz danych: pozwala na budowanie ich struktury i wypełnianie tabel danymi, na wyszukiwanie i pobieranie informacji, a także na zarządzanie wszystkimi aspektami działania bazy. Mogłoby się wydawać, że musi to być język bardzo skomplikowany i trudny do opanowania!
Książka, którą trzymasz w dłoni, została pomyślana jako podręcznik składający się z dwudziestu czterech godzinnych lekcji. Dzięki niej błyskawicznie zaczniesz korzystać z zaawansowanych technik bazodanowych. Nauczysz się używać widoków, wykonywać transakcje, konfigurować połączenia sieciowe i stosować rozszerzenia języka SQL dostępne w bazach danych Oracle i MS SQL Server. Szczegółowe instrukcje i wskazówki, praktyczne przykłady, a także liczne quizy i ćwiczenia pozwolą Ci na solidne przyswojenie materiału i natychmiastowe wypróbowanie zdobytej wiedzy w praktyce.
Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce:
- projektowanie efektywnych struktur baz danych i normalizacja danych
- grupowanie, sortowanie i modyfikowanie danych
- transakcje i efektywna optymalizacja zapytań
- zarządzanie bazami danych i kontami użytkowników
- kwestie bezpieczeństwa baz i danych korzystanie z SQL w internecie i rozszerzenia języka SQL dla Oracle i SQL Server
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

464

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2590-6

Autor

Arie D. Jones , Ronald Plew , Ryan Stephens

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Ekrany wyświetlające obraz w najwyższej możliwej rozdzielczości 4K Ultra HD stają się coraz popularniejsze. Gdy zaczęły pojawiać się na rynkum podchodzono do nich z pewną dozą ostrożności - i słusznie, bo jeszcze rok czy dwa lata temu, mimo posiadania ekranów, nie mieliśmy dostępnych zbyt wiele możliwości, żeby obaczyć video tej jakości.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel