Świat według Vanessy

nr kat.: 9263225

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Siedemnastoletnia Vanessa wychowała się w kiosku z gazetami. Nauczyła się czytać na pisanych wielkimi literami tytułach w rodzaju `Kosmici płoszą mi kury` i przyzwyczaiła się z gazet czerpać wiedzę o świecie, czyli modzie, urodzie, luksusowych wnętrzach i samochodach oraz życiu gwiazd. Nawet swoje życie wyobraża sobie jako kolorowy magazyn. Chętnie stosuje w praktyce znalezione w pismach porady, drażniąc nauczycieli modnymi strojami i doprowadzając do dziwnych ciągów wydarzeń, gdy na przykład usiłuje pozostawić byłym chłopakom miłe wspomnienia. Kiedy spotyka dziennikarza piszącego artykuł, ma nadzieję spełnić swoje marzenia: `wkręcić się do prasy` i zobaczyć tam swoje nazwisko. Nawet przy artykule na kontrowersyjny temat!
Pewnego dnia poznaje sąsiadkę - tajemniczą starszą kobietę, która tak bardzo różni się od znanych jej z otoczenia i z gazet `emerytek`, że zaczyna ją fascynować. Nie ma telewizora, a jej mieszkanie wypełniają książki, które Vanessa uważa za zdecydowanie zbyt grube, żeby nadawały się do czytania.
Czy Vanessa oraz starsza od niej o ponad pół wieku intelektualistka znajdą wspólny język?
Ogólne

Autor

Katarzyna Majgier

Ilość stron

264

Rok Wydania

2012

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

13x20 cm

ISBN

978-83-62955-33-6

Wydawca

Akapit Press

Świat według Vanessy ×
Świat według Vanessy

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]