Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0
T-SQL dla każdego

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

T-SQL dla każdego

  • T-SQL dla każdego
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Niniejsza książka jest skierowana do osób, które chcą bardzo dobrze zrozumieć podstawy baz danych i płynnie przejść przez zaawansowane zagadnienia dotyczące SQL Servera oraz języka T-SQL. Jest to przystępnie napisany podręcznik, zawierający 24 lekcje. Przyswojenie materiału z każdej z tych lekcji zajmie około godziny. Jest to idealna pozycja dla każdego, kto chce nauczyć się budowania wydajnych, niezawodnych aplikacji bazodanowych, swobodnie posługiwać się językiem T-SQL i w sprawny sposób zarządzać SQL Serverem. 

Aby stać się naprawdę dobrym programistą lub administratorem SQL Servera, trzeba mieć solidne podstawy z zakresu baz danych, języka T-SQL i samego SQL Servera. Dopiero po ugruntowaniu tej wiedzy można przejść do nieco bardziej zaawansowanych zagadnień i tworzyć wydajne aplikacje bazodanowe. Bez odpowiedniego przygotowania trudno wykorzystać choćby część funkcjonalności, jakie oferuje SQL Server — potężne narzędzie do najróżniejszych zastosowań.

W książce znajdziesz:
- podstawowe informacje o bazach danych, SQL Serverze i języku T-SQL
- wskazówki odnośnie do korzystania z SQL Server Management Studio
- zagadnienia dotyczące tabel, relacji, a także instrukcji języka T-SQL
- informacje o wyzwalaczach, funkcjach, procedurach składowanych, transakcjach itp.
- narzędzia SQL Server Profiler i Database Engine Tuning Advisor
- sposoby zarządzania użytkownikami i administrowania SQL Serverem
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

352

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2482-4

Autor

Alison Balter

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Ekrany wyświetlające obraz w najwyższej możliwej rozdzielczości 4K Ultra HD stają się coraz popularniejsze. Gdy zaczęły pojawiać się na rynkum podchodzono do nich z pewną dozą ostrożności - i słusznie, bo jeszcze rok czy dwa lata temu, mimo posiadania ekranów, nie mieliśmy dostępnych zbyt wiele możliwości, żeby obaczyć video tej jakości.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel