MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia

nr kat.: 1395746
Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia
Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia
Taniej do -99%

Opis i specyfikacja

To one są „przy łóżku” pacjenta, stale poddane ocenie – pacjentów, rodzin, lekarzy. Wzbudzają skrajne emocje – od uwielbienia, poprzez lekceważenie, po agresję. Młode i stare, wykształcone i przyuczone, entuzjastyczne i zgorzkniałe. Zbyt nisko opłacane. Przepracowane.

Przestały milczeć. Opowiadają o sobie, o trudnych warunkach pracy, o chorych relacjach ze zwierzchnikami, o wzajemnych konfliktach.

Z tych opowieści wyłania się portret środowiska, który każe nam się bać. Bo etap spolegliwych „sióstr” po prostu się skończył. Pielęgniarki chcą być traktowane przez system jak profesjonalistki, jeśli nie… tym gorzej dla systemu.

Marianna Fijewska, absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, jedna z najzdolniejszych, młodych autorek Wirtualnej Polski. Każdego dnia zadaje trudne pytania, odkrywa fakty i zbiera opinie w najbardziej gorących, poruszających historiach społecznych. Zazwyczaj „idzie pod prąd”, dlatego jej teksty stale wywołują dyskusje i polemiki. Dziennikarka prowadzi też program wideo w serwisie WP Kobieta `#11 Pytań` poruszający ważne tematy, takie jak śmierć, choroba czy konflikty z prawem.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-280-6450-8

Wydawca

W.A.B.

Opinie

Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia ×
Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy