Tajniki języka JavaScript. ECMAScript 6 i dalej

Tajniki języka JavaScript. ECMAScript 6 i dalej

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Tajniki języka JavaScript. ECMAScript 6 i dalej

  • Tajniki języka JavaScript. ECMAScript 6 i dalej
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Tajniki języka JavaScript. ECMAScript 6 i dalej

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Niniejsza książka jest częścią serii w całości poświęconej temu językowi. Przed lekturą warto poznać koncepcje opisane w poprzednich książkach tej serii, gdyż w tym tomie autor koncentruje się na nowych możliwościach standardu ES6, m.in. na nowych formach składniowych, różnorodnych formach organizacji kodu czy wspomagających interfejsach API. Szczególny nacisk położono na trudniejsze aspekty języka JavaScript, których wielu programistów unika lub w ogóle nie zna.

Na pozór JavaScript jest prostym językiem o atrakcyjnych możliwościach. Jego złożone wewnętrzne mechanizmy muszą jednak zostać dokładnie przestudiowane, aby poczucie prawdziwego zrozumienia języka nie okazało się złudne. Zrozumienie subtelności JS jest o tyle ważne, że język ten ewoluuje. Najnowszy standard ECMAScript 6 to gwałtowny skok w przód i ogromna zmiana jakościowa, którą programista JS musi bardzo dobrze poznać!

W tej książce przedstawiono:
- zasady stosowania nowej składni
- zasady organizowania kodu z wykorzystaniem iteratorów, generatorów, modułów oraz klas
- zasady asynchronicznego sterowania przepływem za pomocą obietnic i generatorów
- nowe metody pomocnicze obiektów macierzystych: Array, Object, Math, Number i String
- sposoby wykorzystania technik metaprogramowania plany rozwoju kolejnych wersji języka 

Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

240

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-283-2311-7

Autor

Kyle Simpson

Oprawa

Miękka

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

Mysz komputerowa to wynalazek z 1964 roku, który od tego czasu, szczególnie przez ostatnie lata, wyraźnie ewoluował. Pozornie proste urządzenie, zyskało szereg udogodnień, które ułatwiają codzienną pracę lub grę, a wybór zrobił się naprawdę ogromny.

Twardy dysk to jeden z najważniejszych elementów w komputerze. Patrząc na specyfikację sprzętu, obok karty graficznej, procesora czy pamięci RAM, warto zwrócić uwagę właśnie na dysk. Dlaczego? Bo to często kluczowy element, decydujący o komforcie pracy na co dzień.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); });}[/script]