Tata w budowie. Felietony o tym, jak być ojcem i zwariować (ze szczęścia)

nr kat.: 1300660 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
`Tata w budowie` to książka dla wszystkich zainteresowanych tematem nieopierzonego tacierzyństwa.
Ilustracje do książki wykonała Maria Apoleika z kultowego bloga Psie Sucharki!


`Wierzę, że wolny przepływ myśli, doświadczeń i refleksji działa wpierająco, ośmiela i utwierdza w przekonaniu, że warto walczyć o świadome, pełne rodzicielstwo. Staram się pisać o tym, jak wiele daje ojcu kontakt z dzieckiem, jak kluczowy jest w tym kontakcie wspólny czas, dlaczego warto atakować każdy front. Będąc ojcem, warto świadomie wkraczać na każde terytorium, od pieluch, przez codzienną pielęgnację, po wspólne spacery. Dlaczego? Ponieważ prozaiczne sytuacje budują kontakt, więź i pewność siebie. Nie ma sensu bać się własnego dziecka. Rodzicielstwo zapewnia dostęp do pełnej skali emocji – od radości do frustracji i zniecierpliwienia. Dlatego warto do sprawy podejść z odpowiednim dystansem do siebie, zahaczającym o autoironię`.

Tomasz Bułhak - autor popularnego bloga `Tata w budowie`, w programie `Pytanie na śniadanie` opowiadał o pełnych emocji zmaganiach świeżo upieczonego taty z atrakcjami, jakich dostarcza obcowanie z niemowlakiem oraz o nieustannym odkrywaniu nowych perspektyw i punktów widzenia na sytuacje, które trzeba redefiniować, bo pojawił się nowy aktor.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

16.5x22.5 cm

ISBN

978-83-7985-739-5

Wydawca

Albatros

Autor

Tomasz Bułhak

Aktualności

Więcej

Tata w budowie. Felietony o tym, jak być ojcem i zwariować (ze szczęścia) ×
Tata w budowie. Felietony o tym, jak być ojcem i zwariować (ze szczęścia)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]