Porównywarka (0)
PLN

Teraz zaśniesz

nr kat.: 1407059
Teraz zaśniesz
Teraz zaśniesz

Opis i specyfikacja

Siedmioro obcych. Siedem sekretów. Jedno zabójcze kłamstwo.

Anna marzy o tym, by zasnąć. Ale wyniszczająca bezsenność, lęki i prześladujące ją wspomnienia tamtej straszliwej nocy sprawiają, że to niemożliwe. Gdyby tylko nie czuła się tak winna...

Aby uciec od dręczącej ją przeszłości, Anna przyjmuje posadę w hotelu na odległej szkockiej wyspie Rum. Kiedy jednak dołącza do niej siedmioro gości, to, co zdawało się ratunkiem przed światem, zamienia się w śmiertelnie przerażający koszmar.

Każdy z gości, którzy zatrzymali się w hotelu Bay View, skrywa jakąś tajemnicę. Nikt nie mówi prawdy o tym, kim jest i dlaczego znalazł się w tym miejscu. Wśród siedmiorga nieznajomych jest morderca.
Ma innych na oku.
Ktoś położy się spać i nigdy więcej się nie obudzi...

Klaustrofobiczna i fascynująca!
Karin Slaughter

Wciągająca, skomplikowana, przerażająca – jedna z najlepszych powieści, jakie kiedykolwiek czytałam.
Julie Cohen

Fanów C.L. Taylor czeka wielka uczta – to jej najlepsza, jak dotąd, powieść.
Clare Mackintosh

Powieści C.L Taylor zawsze trafiają na moją listę książek, które koniecznie muszę przeczytać. Ta autorka jest absolutnie niezawodna, a jej nowa powieść jest inteligentna, poruszająca i mroczna, dokładnie taka, jak trzeba. To książka warta milion dolarów, nic więc dziwnego, że thrillery C.L. Taylor sprzedały się już w milionowym nakładzie.
Sarah Pinborough

To pierwsza, lecz na pewno nie ostatnia powieść C.L. Taylor, jaką przeczytałam. Mike Hughes jest przerażająco przekonującym potworem, a historie jego ofiar pokazano z wielką wrażliwością i realizmem. Dramatyczna, odrażająca i głęboko wstrząsająca powieść.
Louise Candlish

Pochłonęłam ją w weekend! Co za niesamowicie wciągająca, świetnie napisana i niepokojąca powieść!
Lisa Hall

Wiele thrillerów określa się jako fascynujące, ale ten rzeczywiście taki jest. Odważnie napisany i trzymający w napięciu – wprost nie sposób oderwać się od lektury. Mroczny i emocjonujący, wypełniony zagadkowymi postaciami. Tą powieścią C.L. Taylor zdobędzie całą armię nowych wielbicieli. Co za niesamowita, wspaniała książka!
Miranda Dickinson

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13.5x20.5 cm

ISBN

978-83-8125-621-6

Wydawca

Albatros

Autor

C.L. Taylor

Opinie

Teraz zaśniesz ×
Teraz zaśniesz

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy